«Права жінок у моїй громаді»: триває реєстрація на онлайн-курс

Дата: 08.02.2022 15:53

Центр "ЮрФем: ОСВІТА" відкрив реєстрацію на онлайн-курс "Права жінок у моїй громаді", який розроблений в рамках проєкту «Посилення спроможностей мереж жінок-лідерок та юристок в регіонах», який підтримується “U-LEAD з Європою”.

Навчальний курс створений спеціально для депутаток, голів місцевих рад, юристок, лідерок громад та всіх зацікавлених у тематиці гендерної рівності.

Навчання складатиметься з 3-х модулів:

• Гендерно-правові аспекти здійснення депутатської діяльності (тренерка Ярина Волошин);
  • Становище жінок в громадах та роль місцевої влади у захисті їхніх прав (тренерка Тамара Бугаєць);
  • Гендер і медіа: як голові та депутатці спілкуватися із медіа на гендерно-чутливі теми (тренерка Лариса Денисенко).

Для участі потрібно зареєструватися до 25 лютого за посиланням https://bit.ly/3rvxFpa

Участь у курсі є безкоштовною.

За результатами навчання видається сертифікат.