В м.Ірпінь на фінішній прямій будівництво медичного центру

Дата: 10.02.2022 13:24

Впевненими кроками рухається відкриття сучасного медичного центру в м. Ірпінь. Зараз паралельно тривають фінальні внутрішньо-оздоблювальні роботи на всіх поверхах будівлі та встановлення новітнього обладнання у відділенні невідкладних станів.

В рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» були придбані:

• сучасний та надійний комп’ютерний томограф Siemens на 64 зрізи, який може обстежувати пацієнтів вагою до 307 кг та робити томографію з контрастом.

-   цифровий рентген-аппарат, встановлення якого саме завершується. Також, очікується поставка апарату МРТ та ангіографа.

Наразі, триває клопітка робота із забезпечення медцентру й всім іншим необхідним обладнанням та устаткуванням.

Будівництво медичного центру на вулиці Садовій в Ірпені здійснюється винятково за кошти бюджету громади.

Вкотре дякуємо платникам податків, саме завдяки яким ми маємо можливість покращувати соціальну інфраструктуру району, ефективно працювати на благо громадян.