Нове шкільне харчування: історія успіху Гостомеля

Дата: 11.02.2022 11:27

Раніше у Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради харчувалися лише 10% учнів. Все змінилося, коли шкільну їдальню зареєстрували як підприємство, що надає послуги з харчування. До такого кроку спонукала фінансова автономія закладу освіти. Зароблені кошти насамперед йдуть у фонд заробітної плати працівників їдальні, на оплату енергоресурсів і витрати. Решта – на зміцнення матеріально-технічної бази ліцею.

Історію успіху Гостомельської громади Ви можете переглянути на видео за посиланням:

04:02 Обладнання

04:52 Стандарти

06:00 Здорове харчування

07:12 Виклики

Консультаційну кампанію для управлінців освітою щодо реформи шкільного харчування за підтримки уряду Швейцарії реалізує швейцарсько-український проєкт DECIDE, який впроваджує консорціум ГО DOCCU («Розвиток громадянських компетентностей в Україні») та Цюрихський педагогічний університет (PH Zurich, Швейцарія)