У БОРЩАГІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 14.02.2022 11:30

У селі Софіївська Борщагівка вбучанського району ідбулися заходи з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначають щорічно 15 лютого.

Від імені Борщагівського сільського голови Олеся Кудрика присутніх привітав зі святом його перший заступник Олександр Головко. Він побажав афганцям міцного здоров'я, миру, злагоди і довголіття. До вітань приєднався Настоятель Храму Казанської ікони Божої Матері та Новомучеників українських, протоієрей Володимир Табачин.

Урочистою частиною свята стало нагородження воїнів-афганців від імені голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергія Червонописького та голови Київської обласної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександра Янковского.

Вручили пам’ятні медалі голова Києво-Святошинської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Лариса Козленко разом із головою спілки ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів Борщагівської громади Володимиром Ярошенком.

Нагороди отримали учасники бойових дій в Афганістані, ветерани війни:

• Демчук Михайло Петрович

• Шевель Іван Миколайович

• Варення Валерій Борисович

• Ольшевський Віталій Йосипович

• Шупик Станіслав Миколайович

• Ілько Олег Станіславович

• Ткаченко Іван Васильович

• Тарасенко Микола Миколайович

• Яськов Микола Оліянович

Також, медаль за патріотизм вручили Любові Павлюк.

Хвилинного мовчання пом’янули загиблих і померлих побратимів:

• Ковніра Сергія Олександровича

• Стрілецького Віктора Володимировича

• Крупнова Сергія Вікторовича

• Сковородіна Олексія Володимировича

• Маковця Володимира Миколайовича

• Свінціцького Олега Віталійовича

• Полія Анатолія Юхимовича

Вічна їм пам'ять і слава!

Учасники заходу щиро подякували Борщагівському сільському голові Олесю Кудрику за підтримку в організації свята, за людяність та розуміння воїнів-афганців.