16 лютого - День єднання

Дата: 16.02.2022 08:16
Кількість переглядів: 204

14 лютого 2022 року Володимир Зеленський підписав Указ № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

Фото без опису

Для посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

У цей день передбачено:

  • підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;

  • виконати о 10.00 Державний Гімн України;

  • провести закордонним дипломатичним установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Президент доручив Кабінету Міністрів в одноденний строк затвердити план заходів, передбачивши, зокрема:

  • забезпечення з 1 березня 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України на 30 % і доведення до 20 % від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії;

  • створення на основі діючих інформаційних ресурсів єдиної інформаційної платформи UАразом для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз'яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян;

  • прискорення створення і функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву.

Володимир Зеленський доручив державним органам забезпечити належне їх функціонування, перебування посадових осіб на роботі та виконання ними обов'язків відповідно до складеної присяги, а у разі виявлення порушень застосування в установленому порядку відповідних санкцій.

https://jurliga.ligazakon.net/news/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень