Презентація роботодавця АТ «КИЇВОБЛГАЗ»

Дата: 17.02.2022 11:52

16 лютого 2022 року Києво-Святошинським районним центром зайнятості організовано та проведено презентацію роботодавця АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з метою сприяння вирішення кадрових потреб та формування кадрового резерву компанії.

АТ «Київоблгаз» – лідер серед газорозподільних підприємств України. Посідає перше місце в країні за протяжністю газопроводів. Компанія невпинно розвивається, тому завжди в активному пошуці висококваліфікованих співробітників.

Представники підприємства проінформували присутніх про можливість працевлаштування в компанії, актуальні вакансії, посадові обов’язки, умови праці, перспективи кар’єрного росту, графік роботи, рівень заробітної плати.

Для участі в заході запрошені  особи з числа безробітних, які  перебувають на обліку в службі зайнятості.

Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні запитання та запрошені на подальшу співбесіду з метою майбутнього працевлаштування.

По завершенню заходу представники Києво-Святошинського районного центру зайнятості висловили подяку представникам компанії за спільно організований захід та домовились про подальшу співпрацю.