Пункт постійної дислокації батальйону тероборони Бучанського району спільними зусиллями доводять до ладу

Дата: 17.02.2022 15:12

Сьогодні, 17 лютого Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко разом зі своїм Першим заступником Андрієм Діхтяруком,  депутатами Бучанської районної ради Романом Бахтігареєвим, Богданом Кавуличем, Оленою Гуменюк-Торган, правозахисником, народним депутатом України 8-го скликання, резервістом батальйону тероборони району Віталієм Купрієм, Головою Ради ветеранів Бучанського району Василем Дунським  здійснив інспекцію на пункт постійної дислокації батальйону тероборони Бучанського району.

Наразі швидкими темпами продовжується термосанація стін будівлі, заміна вікон, підлоги, утеплення і ремонт даху, облаштування спеціальних приміщень.

"В умовах, коли Україна протистоїть збройній агресії ворога, питання територіальної оборони – надзвичайно важливе, і  від того, наскільки злагоджено будемо працювати разом, усі громади, залежить безпека нашої держави. То ж запрошую Голів територіальних громад та небайдужих бізнесменів Бучанського району долучатися до спільної справи" - наголосив  Микола Ляшенко.