В Ірпені у навчаннях для цивільного населення взяли участь понад 200 осіб

Дата: 21.02.2022 09:03

Розуміючи, наскільки для населення важливі питання цивільного захисту сьогодні, 19 лютого Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко взяв участь у навчаннях для цивільного населення Бучанського району у м. Ірпінь. Участь взяло понад 200 осіб, переважно жінки.

Головна мета заходу – показати, розказати як себе поводити під час надзвичайних військових ситуацій.

Навчання проходили під наглядом професійних військових. На навчаннях розповідають про різні види зброї і як з нею поводитися.

Також тут вчать надавати першу домедичну допомогу Учасникам насамперед розповіли покроковий план дій із постраждалим. Навчають як надавати допомогу пораненим.

Крім того, проводять навчання щодо поводження з предметами схожими на вибухові пристрої та читанню топографічних карт, а саме як орієнтуватися на місцевості.

Завдання – дати основні навики, які можуть людині знадобитися в екстремальній ситуації.

Ініціаторами даного тренінгу стали Рада Учасників АТО при Ірпінському міському голові, Бучанська спілка ветеранів війни - учасників бойових дій та їх сімей, ГО "Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО", Бучанський Районний ТЦК СП.