ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ...

Дата: 21.02.2022 11:34

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, 20 лютого, у міських, селищних та сільських територіальних громадах Бучанського району були проведені мітинги, панахиди та покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіальних дощок та стендів з вшанування Героїв Небесної Сотні, за участю представників міських, селищних, сільських рад, депутатів, учасників Революції гідності, учасників АТО/ООС, волонтерів та громадськості.

Фотоматеріали з офіційних сторінок Facebook ОТГ районуФото без опису