У Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації населення офіційно розпочалось впровадження інформаційно-навчальної програми «Школа безпеки: поінформований, навчений – ти важливий для захисту країни»

Дата: 21.02.2022 11:47

З минулої суботи, у Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації населення офіційно розпочалось впровадження інформаційно-навчальної програми «Школа безпеки: поінформований, навчений – ти важливий для захисту країни».

Програма - продукт спільних дій та міжсекторної взаємодії. Завдячуючи нашій потужній когорті волонтерів, які пройшли війну і сьогодні активні у роботі з громадою ми спільно прагнемо у короткий термін дати інформацію, навички та об'єднати патріотично налаштованих громадян для вишколу на період дій у час небезпек.

На сьогодні програма включає:

1. Навчально-тренувальні заняття з надання першої долікарняної допомоги
  2. Особиста безпека під час бойових дій
  3. Правила поводження з вибухонебезпечними чи неопізнаними предметами
  4. Правила поводження зі зброєю
  5. Фізична підготовка для дій у небезпеці.

19 лютого учасники заходу вчились діяти свідомо і мати необхідні навички, якщо буде потреба надати першу долікарську допомогу на вулиці, у метро чи в транспорті.

Також важливою частиною навчання стало інформування про правила поводження під час військових дій та правила поводження зі зброєю.

Адже ми не знаємо, які несподіванки очікують за декілька кроків. І навіть у цивільному житті краще бути готовим допомогти тим, хто цього потребує. Такі знання часто рятують життя у кризових ситуаціях.

Тренери заходу:

- Олександра Чебішева - лікар-реаніматолог КНП БСР «Бородянська центральна районна лікарня»;

- Євген Лавров - комбат, Сергій Півень - заступник начальника другого відділення Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

- члени Координаційної Ради учасників АТО/ООС при Бородянській ОТГ та інші.

Зміцнюємо бойовий дух!

Дбаємо про власну безпеку і безпеку рідних!