Випускникам спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та «Фізична культура та спорт» Університету Державної Фіскальної Служби України отримали дипломи

Дата: 23.02.2022 09:28

22 лютого голова Бучанської райдержадміністрації М.Ляшенко взяв участь у врученні дипломів магістра випускникам спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та «Фізична культура та спорт» Університету Державної Фіскальної Служби України, що знаходиться в м. Ірпінь Бучанського району.

Дипломи отримали понад 60 випускників денної та заочної форми навчання.

Голова райдержадміністрації привітав випускників з отриманням довогоочікуваних дипломів та побажав не втрачати амбіцій і наполегливості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і свої можливості і, звісно, запросив бажаючих спробувати свої сили в Бучанській районній державній адміністрації Київської області.