ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО СТВОРЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

Дата: 25.02.2022 05:17

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ щодо утворення військових адміністрацій на всій території України у зв’язку з військовим вторгненням. У тексті документу йдеться про:

На виконання Закону України “Про правовий режим воєнного стану” для здійснення керівництва у сфері забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку постановляю:

1. Утворити:

Хмельницьку обласну військову адміністрацію;

Черкаську обласну військову адміністрацію;

Чернівецьку обласну військову адміністрацію;

Чернігівську обласну військову адміністрацію.

У зв’язку з утворенням військових адміністрацій, зазначених у цій статті, обласні, Київська міська державні адміністрації та голови цих адміністрацій набувають статусу відповідних військових адміністрацій та начальників цих військових адміністрацій.

2. Утворити на базі існуючих районних державних адміністрацій відповідні районні військові адміністрації.

У зв’язку з утворенням районних військових адміністрацій відповідні районні державні адміністрації та голови таких адміністрацій набувають статусу відповідних районних військових адміністрацій та начальників таких військових адміністрацій.

3. Генеральному штабу Збройних Сил України, головам обласних, Київської міської, районних державних адміністрацій здійснити відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану” заходи, пов’язані з утворенням військових адміністрацій, зазначених у статтях 1 і 2 цього Указу, та поінформувати про результати.

4. Генеральному штабу Збройних Сил України, Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській військовим адміністраціям відповідно до компетенції здійснювати спрямування, координацію та контроль за діяльністю обласних, Київської міської, районних військових адміністрацій.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його підписання.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ