Працівники поліції на охороні порядку населених пунктів району

Дата: 29.04.2022 14:58

Працівники поліції охорони в Київській області продовжують нести службу та забезпечувати правопорядок на деокупованих територіях у Київській області, а саме Буча, Ірпінь, Ворзель, Макарів, Гостомель, Бородянка.

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и на открытом воздухе

Одним з головних завдань правоохоронців є допомога цивільним та оперативне реагування на виклики. Крім того, правоохоронці спілкуються з мешканцями міст аби дізнатись, чого не вистачає, яка потрібна допомога, дбають про соціальний захист громадян, активно долучаються до заходів із надання гуманітарної допомоги громадянам та медичним закладам.

Щоб запобігти вчиненню диверсій та мародерству правоохоронці працюють у посиленому режимі та роблять усе можливе, щоби люди почувалися у безпеці та швидше повернулися до мирного життя.

Щиро вдячні за вашу роботу і відвагу.

З вірою в перемогу!