До уваги мешканців Бучанського району!

Дата: 30.04.2022 12:51

Офіс Генерального прокурора спільно з Бучанською міською радою організовує безкоштовний ДНК-аналіз для родичів загиблих під час російської окупації на території нашого району.

Аналіз ДНК у Бучі для родичів загиблих від рук росіян

Здати зразок ДНК можна буде у вівторок, 3 травня 2022 року, з 9 години ранку до 14 години дня поруч з Інформаційним центром ритуальної служби міста Буча. Адреса: вулиця Польова, 19.

Для цього необхідно заповнити анкету і вас запросять на зручний для експертів час: bit.ly/bucha_dnk. Прохання з собою взяти паспорт.

Інформуємо вас, що судово-медичні експерти вже взяли зразки ДНК від усіх загиблих та померлих, які були знайдені на території Бучанського району з 24 лютого по 28 квітня 2022 року.

Відтак ідентифікувати родича можна, співставивши ці зразки ДНК з даними ДНК рідних батьків або дітей. Це допоможе слідчим ідентифікувати тіла, які нині числяться в базі неопізнаних, а рідним знайти і поховати своїх родичів.

При виникненні питань, звертайтеся до кол-центру ритуальної служби Бучанської міської ради за тел: +380683282892.