Дата: 30.04.2022 12:52

Бучанський район найбільше постраждав у Київський області від військових злочинів російських окупантів: бомбили школи, дитячі садки, житлові будинки, є загиблі та поранені місцеві жителі. Багато людей змушені були втікати від віроломної і звірячої агресії росії аби врятувати своїх дітей та рідних. То ж наразі інфраструктура потребує відновлення, а мешканці – допомоги.

Попереду три ключові завдання. Перше – розмінування постраждалих районів. Друге – відбудова зруйнованого житла.

Та більш значущим пунктом лишається відновлення знищеної інфраструктури та промислових об’єктів.

З метою відновлення деокупованих територій та забезпечення необхідною гуманітарною допомогою мешканців Бучанського району сьогодні, 29 квітня, був підписаний меморандум про співробітництво між Бучанською районною військовою адміністрація Київської області та Благодійний фонд «Українці Єдині».

«Легко не буде. Що довше триває війна, то більше збитків завдається Україні, і тим важчим стає відновлення. Також жодна сума витрат ніколи не компенсує жахіття війни. Проте ретельне планування принаймні забезпечить світліше, більш забезпечене майбутнє» - зазначив голова Бучанської РДА Микола Ляшенко.