УВАГА! Шановні жителі Бучанського району, просимо утриматися від відвідування кладовищ у період поминальних днів!

Дата: 30.04.2022 13:38

Відповідно до протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 26.04.2022 № 102, рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 1 від 27.04.2022) на виконання розпорядження Бучанської районної військової адмністрації від 27.04.2022 № 48/вс "Про заборону відвідування кладовищ на території Бучанського району Київської області":

Відвідувати кладовища у поминальні дні заборонили на Луганщині —  застереження від ДСНС (ВІДЕО) - Дом

ЗАБОРОНЕНО відвідування жителями та гостями територіальних громад району кладовищ, а особливо на територіях деокупованих населених пунктів, окрім випадків, коли відбувається поховання, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

ЗАКЛИКАЄМО утриматися від відвідування місць поховань, провести поминальні дні вдома у колі родини. Попередньо, за стабілізації ситуації в країні та повного розмінування кладовищ, зможете їх відвідати на Свято Трійці.

Бережіть себе та своїх близьких! Не забувайте, що триває війна, і кожен день несе в собі небезпеку.