Евакуюватися, знайти житло та отримати допомогу

Дата: 02.05.2022 12:42

Стартує проєкт «Там, де вас чекають», що допоможе українцям евакуюватися потягом та знайти прихисток. За посиланням доступна інтерактивна мапа з вільними місцями по областях https://tabsoft.co/3y7i8Qo

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та текст

На сайті можна:

- переглянути кількість місць, які кожна область може запропонувати для безоплатного розселення

- знайти телефони контактних центрів та звернутися по допомогу самостійно

На 5 українських вокзалах — Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та Лозова, співробітники Укрзалізниці допомагатимуть з поселенням українцям та спільно з місцевими органами влади супроводжуватимуть до тимчасового житла.

Для реєстрації українців, що потребують допомоги, Мінцифра за кошти криптофонду Aid For Ukraine закупила 68 планшетів для працівників та волонтерів Укрзалізниці.

Підтримуймо одне одного!

Проєкт реалізований Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia та Офіс Президента України за підтримки Міністерство цифрової трансформації України.