9 травня під час робочого візиту в Україну Генеральна секретарка Ради Європи відвідала Бородянку та Ірпінь

Дата: 09.05.2022 12:55

9 травня під час робочого візиту в Україну Генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович Бурич побувала на Київщині та відвідала Бородянку та Ірпінь. Європейську делегацію зустрічали голова Київської військової адміністрації Олександр Павлюк та куратор гуманітарного напрямку КОВА Олексій Кулеба.

Генеральній секретарці Ради Європи показали зруйновані житлові комплекси населених пунктів Київщини. Марія Пейчинович Бурич побачила жахливі наслідки російських обстрілів мирних міст та докази військових злочинів росії.

На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі

«Про військові злочини країни агресора має знати кожен у світі. Сьогодні українці стоять форпостом у боротьбі за майбутнє всієї Європи та цивілізованого світу. І дуже важливо, що наші європейські партнери підтримують нас. Вдячний нашим поважним гостям, що відвідали Київщину саме 9 травня – День перемоги над нацизмом. Перемога буде за нами, а наші міста ми відбудуємо», - підкреслив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Прес-служба КОВА