Франція допомагає Бородянці з посівним матеріалом

Дата: 23.05.2022 08:50

Селище міського типу Бородянка Бучанського району найбільше постраждало від російського вторгнення в Київській області.

Вимоги до посівного матеріалуВимоги до посівного матеріалу

Чимало мешканців громади виїхали, коли бойові дії тільки розпочалися. Але багато інших залишилися або вибиралися попри небезпеку, коли їхні населені пункти все ще контролювали російські війська.
У звільненій Бородянці відкрилися страшніші злочини, ніж світ побачив у Бучі чи Ірпені. До початку війни тут мешкали понад 13 тисяч людей, скільки лишилося зараз - невідомо.

Селище потроху оживає. Роботи по розчищенню території області все ще тривають. Працює волонтерський штаб, який охоплює широкий спектр надання допомоги населенню, гуманітарна місія; формування бази даних щодо місцезнаходження тимчасово переміщених осіб та пошуку рідних; консультація психологів тощо.

Минулого тижня відбулася зустріч з представниками уряду Французької республіки та Посольства Франції в Ураїні Бородянській громаді, під час якої була надана гуманітарна допомога у вигляді посівного матеріалу від Уряду Франції.

«Така допомога дозволить мешканцям громади прокормити свої сім’ї протягом наступного року. Також існує велика потреба громади у будівельних матеріалах для ремонту та відновлення помешкань. Тому звертаюсь до усіх наших друзів закордоном сприяти у наданні відповідної допомоги мешканцям Бородянської громади», - зазначив перший заступник голови Бучанської райдержадміністрації Mаксим Глушак.

Від імені Бучанської районної державної адміністрації щиро дякуємо за допомогу та сприяння Ambassade de France en Ukraine , Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine,  Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Відео-матеріал за посиланням: