У селі Червона Слобода відбулося відкриття меморіальної дошки в пам'ять загиблого захисника України

Дата: 23.05.2022 10:53

Минулої п'ятниці, у стінах ОЗО "Червонослобідський ліцей" Макарівської селищної ради відбувся мітинг приурочений відкриттю меморіальної дошки на честь загиблого військовослужбовця, воїна АТО - Павла Чміля.

FB_IMG_1653164519104.jpg

Цього дня вшанувати пам’ять захисника нашої країни прийшли батьки та рідні загиюлого воїна, голова Макарівської об'єднаної територіальної громади Ваим Токар, голова ГО "Спілка учасників бойових дій Макарівщини" Оксана Герасименко, офіцер 3 відділу Бучанського РТЦК та СП Вадим Бровко, начальник відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту МСР Ірина Волощенко і небайдужа громадськість.

Павло Чміль був відзначений медаллю "ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ.МАКАРІВ" посмертно.

Вшановуючи пам'ять загиблого, було озвучено його біографію, його становлення, як військового. Звучала поезія та музичний твір у виконанні педагогічного колективу ОЗО "Червонослобідський ліцей".

Відтепер пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускника освітнього закладу та захисника рідної Батьківщини.

Вічна пам'ять! Слава Героям!

За матеріалами новин Макарівської ТГ