Дата: 24.05.2022 13:28

Поліцейські Бучанщини разом із волонтерами відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Одна із таких родин виховує четверо дітей, віком від 2-х до 14 років та проживає в селі Буда-Бабинецька. В іншій сім’ї з села Бабинці батьки виховують п'ятеро дітей, де найменшому 1 рік, а старшій дитині 14 років.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Під час окупації обидві сім’ї встигли евакуюватися, але наразі повернулись у свої помешкання та налагоджують життя.

Правоохоронці Київщини продовжують забезпечувати безпеку та допомагати громадянам повернутись до мирного життя.