Макарів та Вандліц стали стратегічними партнерами та домовилися про підтримку

Дата: 25.05.2022 13:16

24 травня Макарівський селищний голова Вадим Токар підписав з мером німецького міста Вандліц Олівером Борхертом «Угоду про стратегічне партнерство між громадами Вандліцу та Макарова».

На зображенні може бути: текст «Und C den Freiheit und F?r Frieden, Wandlitz Gemeinden Makariv ndenglische Sprache krainer stdas Tausend Makarivha nfrastruktur dem Gebiet gesamte geworden. m?glichen Beitragf?r obdachlos Wandlitz zwischen ine den gr?ndeten iederaufgebaut ropa Vandlitz Demokratieir den Zusammenlebenin Wiederaufbau Beispiel die Gemeinden sich etzen f?r ein ichfu friedliches Regionen sich dem Kiewv sich engagieren begr?nden artnerschaft Vandlitz dZukunft" trategische einigen, um Makariv Solidarit?t f?r und Angesichts L?nder»

Угода передбачає ефективну співпрацю між нашими містами і, насамперед, надання Вандліцом допомоги для відбудови нашого селища. Для цього будуть визначені відповідні конкретні проєкти та надано технічну підтримку з метою подолання криз.

Ця угода є важливою для Макарова, адже вона допоможе відродитися селищу.

Новини Макарівської селищної ради