До Білогородської громади прибув ще один автомобіль швидкої допомоги

Дата: 25.05.2022 13:30

До Білогородської громади прибув ще один автомобіль швидкої допомоги. Цього разу – з Великобританії. Автомобіль буде передано на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білогородської сільської ради». Швидка працюватиме для надання медичної допомоги мешканцям.

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Це вже третій автомобіль, який громада отримала від доброчинців та благодійних організацій з Німеччини та Італії.

«Італійська» швидка Renault наразі надана в користування 133 батальйону ТрО ЗСУ, який, зокрема, сформовано із добровольців нашої громади. Працюватиме на передовій, де оперативна медична допомога та своєчасне перевезення до госпіталю рятують життя наших захисників.

Захід відбувся завдяки благодійній організації «Help 4 Ukraine», Андрію Вовку та настоятелю Свято-Михайлівського храму села Білогородка протоієрею Вячеславу Лазорику.

Новини Білогородської ТГ