Відбулася робоча нарада з питань розвитку медичної галузі району

Дата: 26.05.2022 15:56

26 травня відбулася робоча зустріч заступника начальника управління - начальника відділу охорони здоров'я Управління гуманітарної політики Бучанської районної державної адміністрації Київської області Лесі Дяченко з директором Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації Оленою Єфіменко та заступником директора департаменту – начальником управління економіки та фінансового контролю департаменту Олександром Світлим.

фото 1.jpg

Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу, у її ході було опрацьовано ряд проблемних питань, визначено пріоритетні напрямки щодо подальшої співпраці у напрямку поліпшення медичної галузі району.

Спільна робота задля перемоги!!!