Випускник Макарівського медичного фахового коледжу отримав державну нагороду

Дата: 29.05.2022 14:07

В День Екстреної медичної допомоги працівників комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради" Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" привітав прем'єр-міністр Денис Шмигаль та міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Кабінет Міністрів України нагородив Почесною Грамотою трудовий колектив КНП КОР «КОЦЕМДМК» за проявлену мужність та самовідданість, під час виконання службових обов'язків з порятунку життя і збереження здоров'я хворих та поранених в умовах режиму воєнного стану.

Центр отримав автомобіль ЕМД Toyota Land Cruiser типу А.

Також до державних нагород були представлені працівники Центру, серед них випускник Макарівського медичного фахового коледжу Красько Андрій Миколайович - старший фельдшер ЕМД  Боярської підстанції. Нагороджений орденом "За заслуги ІІІ ступеня".

Вітаємо нашого земляка з отриманою нагородою!