У смт Макарів споруджують модульне містечко, для родин, які втратили житло через збройну агресію російських військових

Дата: 31.05.2022 15:38

У Макарові монтують модульне містечко для родин, що втратили житло через російську агресію.

Завдяки допомозі польського уряду, в смт Макарів буде зведено модульне містечко.
Тут тимчасово зможуть мешкати люди, які втратили житло через повномасштабне російське воєнне вторгнення.

Модульні комплекси для тимчасового проживання, окрім житлових приміщень, будуть оснащені санвузлами, кухнями та технічними приміщеннями.

Містечко складатиметься з 4-ох комплексів: до складу кожного входить 22 модулі (будиночків) для тимчасового проживання близько 350 людей.

На разі, проводимо переговори з міжнародними партнерами про можливість забезпечення нашої громади додатковими будиночками для тимчасового проживання.

Відродимось!

Новини Макарівської селищної ради