У Бучанський район надійшла гуманітарна допомога для його мешканців та переселенців від БО "Благодійний фонд "Вірні"

Дата: 01.06.2022 15:40

Бучанська районна військова адміністрація Київської області отримала першу партію гуманітарної допомоги від благодійної організації «Благодійний фонд «Вірні», директором якої є Матійчик Андрій.

Завдяки цій допомозі, яка є вагомим внеском та підтримкою мешканців та переселенців в час військової агресії росії проти України й українського народу, жителі мають змогу отримати життєво необхідні медикаменти. Незабаром ми все розподілимо по громадам.

Щиро вдячні Матійчику Василю, Стемковському Владиславу, Кумпаненку Анатолію та Мельнику Олександру за надану допомогу мешканцям Бучанського району.

Надіємося і на подальшу співпрацю з благодійною організацією «Благодійний фонд «Вірні».