Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький завітав на відкриття модульного містечка у селищі Бородянка

Дата: 01.06.2022 16:01

Сьогодні в Бородянці відкрито  модульне містечко за участі Прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького  та Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Як зазначив Олексій Чернишов, такий варіант проживання, звісно, є тимчасовим. Мінрегіон зараз активно напрацьовує середньострокові та довгострокові варіанти вирішення житлових потреб та відновлення пошкодженого житлового фонду на деокупованих територіях.

Фото без описуБородянка стала першим населеним пунктом у Київській області, де встановили модульне містечко, і яке вже має перших жителів. Оскільки Бородянка зазнала катастрофічних  руйнувань, тому значна кількість жителів залишилася без житла. Нині, містечко зможе прийняти 352 особи.

Джерело: Бородянська територіальна громада