Равликова ферма Jiffy Farm запрошує відвідувачів

Дата: 03.06.2022 13:42

Минулого року у Києві пройшло вручення першої туристичної гастрономічної премії Kyiv Food Travel Awards-2021. У номінації - «Найгостинніша гастрономічна локація» виграла равликова ферма Jiffy Farm з Київщини.

Тут ви почуєте багато цікавих фактів про равликів: умови їх вирощування, історію равликів, символізм і секрети популярності у кулінарних столицях світу. На території працює кафе де можна замовити страви з молюсків та їх ікри.

Равликова ферма Jiffy Farm це не просто комплекс з вирощування молюсків, а й екологічно чиста земля з садом, плодовими деревами і овочевими парниками. Це гарна можливість привести думки в порядок і смачно поїсти.

Можете бути впевнені, господарі знають про розведення і вирощування молюсків Helix Aspersa Müller та Helix Aspersa Maxima усе або майже все, якщо бути трохи скромнішим.

ВАРІАНТИ ВІДВІДУВАНЬ: Індивідуальні або групові екскурсії.

Також можна просто відвідати ферму та насолодитися равликовим меню у кафе без екскурсії та попереднього запису.

Сайт ферми: https://jiffy.farm/

Як дістатися:

Ферма знаходиться у Київській області,

с. Горбовичі (за селом Гореничі), 16 км Бишівської траси, заїзд від перехрестя за селом Горбовичі.