Етнографічний комплекс "Українське село" запрошує відвідувачів

Дата: 25.09.2023 19:52

«Українське село» — неймовірно колоритний простір, що дихає традиціями українського села. Кожен відвідувач стане частинкою захоплюючої подорожі сторінками нашої історії, а осіння тепла погода допоможе отримати найкращі емоції від заміського відпочинку та насолодитися природою.

Окрім вбраних хат з Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини, Слобожанщини та природних локацій всім охочім пропонується відвідати:

- музей — автентичне начиння української хати та багато іншого

- зоопарк — спілкування з різноманітними тваринами, які проживають у комфортних умовах природнього довкілля

- тропічні теплиці — цікаво про екзотичні рослини, адаптовані для вирощування в київському кліматі (будинок, зимовий сад, теплі чи відкритий ґрунт), можливість побачити як ростуть екзотичні фрукти в «українському селі»

- гончарня — все та навіть більше про давнє ремесло, можливість створити красу власноруч

На території є можливість залишитися з ночівлею у затишному готелі, а також смачно попоїсти традиційних страв у ресторані комплексу.

Важливо! #МандруйКиївщиною безпечно! На території комплексу облаштоване укриття з безперебійним електропостачанням.