Щодо продажу алкогольних напоїв на території району

Дата: 06.06.2022 15:15

Відповідно до розпорядження начальника Бучанської  районної військової адміністрації від 27.05.2022 № 92/вс, на території Бучанського району дозволено продаж алкоголю, а також алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі з 10:00 до 16:00  в торгових мережах з 10:00 до 22:00 в закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території району.

Новий закон не забороняє продаж алкоголю вночі – співавтор

Також, згідно з розпорядженням  ЗАБОРОНЕНО торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі у період запровадження комендантської години та особам, що одягнені у військову форму на території Бучанського району.

Звертаємося до всіх жителів та гостей нашої громади бути відповідальними під час купівлі та вживанні алкоголю. Не забуваємо, що війна триває.