У Бучанській районній військовій адміністрації відзначили волонтерів

Дата: 08.06.2022 10:52

7 червня начальник Бучанської районної військової адміністрації Микола Ляшенко разом зі своїм першим заступником Максимом Глушаком провів зустріч із волонтерами та представниками громадських організацій, які з перших днів війни самовіддано допомогали громадам та обороні Бучанського району.

Тож з цієї нагоди Микола Ляшенко подякував усім причетним за активну громадську позицію, участь у відбудові населених пунктів, що зазнали численних руйнувань, відновлення інфраструктури, комунікацій та процесів життєдіяльності району.

Також під час зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці та взаємодії щодо надання допомоги тим, хто дійсно її потребує.