П'ять команд рятувальників району отримали спеціальне обладнання та спорядження для своєї роботи

Дата: 09.06.2022 11:16

У зв'язку з російською агресією зросла кількість залучення підрозділів ДСНС України на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.

На зображенні може бути: 4 людини та на відкритому повітрі

Відповідно, зросли потреби рятувальників в обладнанні, спорядженні та технічному забезпеченні. Їхня робота дуже важлива зараз, адже саме вони, ризикуючи власним життям, усувають наслідки рашиської окупації: розмінування, розбирання завалів, підвіз води тощо – вся ця робота лягає на їх плечі.

Крім того, багато обладнання та техніки було знищено та вкрадено під час бойових дій у Бучанському районі.

8 червня начальник Бучанської районної військової адміністрації Микола Ляшенко, його перший заступник Максим Глушак та волонтерами, які приймають активну участь у відновленні життєдіяльності району, надали допомогу підрозділу ДСНС України у Бучанському районі у вигляді: засобів індивідуального захисту, пошукової техніки та спеціальних освітлювальних приладів. Всі ці речі були передані на п‘ять команд рятувальників.

Дякуємо волонтерам за їх невтомну працю!