Макарівська громада працює над своїм відновленням

Дата: 09.06.2022 11:22

Минулого вівторка Макарівську громаду відвідали дипломатичні представники Посольства Королівства Швеції та Посольства Королівства Норвегії в Україні.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Заступниця голови місії, перший секретар Посольства Швеції Катя Солсбек та радниця/заступниця голови місії Посольства Норвегії Александра Вацко з офіційним візитом відвідали нашу багатостраждальну та нескорену громаду.

На власні очі вони змогли побачити наслідки агресії російських військ та спроб встановити на нашій землі «руській мір».

З дипломатичними представниками обговорили потенційні можливості співпраці та надання допомоги у відновленні нашої громади. Селищний голова Вадим Токар наголосив, що найбільш пріоритетне завдання на сьогодні – це відбудова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

Війна змусила звертатися за допомогою до міжнародних партнерів. Тому потрібно стукати в усі можливі двері всіх дружніх країн світу, аби знайти ресурси для відбудови громади.

Новини Макарівської селищної ОТГ