"Історична весна" - благодійний фотопроєкт

Дата: 10.06.2022 11:16

15 червня в Ірпені відбудеться відкриття благодійного фотопроєкту «Історична весна».

На зображенні може бути: 1 особа, на відкритому повітрі та текст «m.ipnHb 154epBHR 14:00 rocTomeлbcbKe woce, 24/1 hiztorcal UKRAINE spring CHARITY PHOTO PROJECT MAMARIKA AeBuA AaKceлbpoA KHAYAT HISTORICAL SPRING_UKRAINE SPRING ipnHb TVORY DOBRO EliNa models agency MD DMYTRO MACARONES BABaжHиx Renk0- Classic»

За словами організаторів на гостей чекає насичена програма:

- Творче висвітлення історій українських жінок під час військових дій;

- Виступи українських зірок: MamaRika, Девід Аксельрод, Khayat;

- Спілкування з психологом на тему «Жінка на війні».

Мета: благодійний фотопроєкт, покликаний розповісти світу про страх, біль, тривогу та величезну силу духу українських жінок у перші дні російської війни в Україні. Зібрати благодійні кошти шляхом онлайн-аукціону на відновлення дошкільних навчальних закладів у громаді.

Фотовиставка, організована благодійним фондом «TvoryDoBro» подорожуватиме містами України, Франції та Британії.

Захід відбудеться за підтримки Ірпінської міської ради,Товариства "Відважних", Бренду одягу Renko Classic, Фотографа Дмитра Макаронеса, Модельної агенції Eli Na”, Видавництва 24.02 - Щоденник війни із самісінького серця країни;

Місце: Ірпінь, Гостомельське шосе, 24/1, ЖК «Ірпінські Липки».

Час: 14:00