Робочий візит щодо питань відновлення об'єктів критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення населення

Дата: 13.06.2022 16:13

Минулого тижня представниками Київської обласної військової адміністрації в особі заступника голови Бойко Миколи Миколайовича, директора департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Король Галини Миколаївни, а також заступника голови Бучанської районної військової адміністрації Рибалко Євгена Вікторовича було здійснено робочий визит до громад Бучанського району для виявлення потреб та вжиття заходів щодо відновлення об'єктів критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення населення з відновленням об’єктів житлово-комунального господарства та підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років.

ЖКГ.jpg

Обсяг роботи з відновлення постраждалих від російської агресії об’єктів величезний, проводиться інвентаризація збитків, затверджуються проєктно-кошторисна документація, ведеться пошук партнерів та донорів. Головним завданням окрім самого відновлення обладнання, котлів та інш., ставиться завдання встановлення сучасного обладнання, енергоекономічного та з низьким рівнем викидів. Тільки разом у тісній співпраці ми зможемо відбудувати, відновити та зробити ще краще. Все буде Україна!