Майстер-класи та розважально-пізнавальні заходи для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб

Дата: 15.06.2022 14:57

У понеділок у Борщагівській громаді спільно з Благодійним фондом "Карітас Київ" було проведено майстер-класи та розважально-пізнавальні заходи для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли тимчасовий прихисток у нашій громаді.

На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Приймали учасників заходу Софіївсько-Борщагівський ліцей та Центр дитячої та юнацької творчості "Апельсин Плюс".

З найменшими учасниками було проведено цікаві ігри, для дітей 7-12 років - музичне заняття із саморобних інструментів. Діти пізнавали секрети звуків, виконували вправи на розвиток комунікації та співдії з іншими.

Насамкінець діток пригостили смаколиками від Борщагівської сільської ради.

Малеча та їх батьки провели час із задоволенням!

Новини Борщагівської сільської ОТГ