Ірпінська міська територіальна громада забезпечує соціальною підтримкою 34 тисячі людей

Дата: 15.06.2022 15:02

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, з робочою поїздкою відвідала Ірпінь.

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Під час поїздки вона відвідала управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради.

Поспілкувавшись з мешканцями Ірпеня, Марина Лазебна безпосередньо від людей отримала інформацію щодо стану соціальної підтримки на місцях, проблемних питань організації роботи управління соціального захисту Ірпінської територіальної громади.

Управління соціального захисту Ірпінської громади зараз забезпечує 34 тисячі людей (в тому числі, мешканці селищ Гостомель та Коцюбинське) соціальною підтримкою.

Всього на обліку в управлінні перебуває 10904 внутрішньо переміщені особи.

В червні виплату допомоги на проживання призначено 1868 людям.

Але найбільша потреба мешканців - це відновлення пошкодженого житла.

В Ірпінській міській територіальній громаді:

- у 885 домогосподарств помешкання повністю зруйновані (не придатні для проживання),

- 2738 об’єктів - частково зруйновані.