Внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Борщагівської територіальної громади отримаи гуманітарну допомогу

Дата: 20.06.2022 09:37

Вже вкотре, за ініціативи Борщагівського сільського голови Олеся Кудрика , працівники сільської ради спільно з Благодійний фонд «Відновлення та розвитку Бучанського району» видавали гуманітарну допомогу родинам переселенців.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухе

Цього разу внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані як ВПО на території сіл Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чайки реєструвалися на отримання продуктових наборів через гугл-форму.

Внутрішньо переміщені особи отримали продуктові набори, куди входили крупа, горох, тушонка, печиво, згущене молоко, вершкове масло, дітям давали молоко, йогурти, пюре, підгузки, серветки, зубну пасту, дитяче харчування тощо. У малюків також була можливість самим обрати собі іграшки, книжки, пазли, речі.

Допомогу сьогодні отримали близько 900 родин вимушених переселенців.

Вже традиційно, розуміючи проблему безробіття серед вимушено переміщених осіб, одночасно з видачею було організовано пункти консультації працівниками Києво-Святошинського районного центру зайнятості та представників Безоплатної правової допомоги.

Усі охочі ознайомилися із вакансіями у Бучанському районі та отримали кваліфіковану юридичну консультацію з усіх питань, які їх цікавлять.

Дякуємо голові Київської обласної військової адміністрації Олексію Кулебі та волонтерам, які роблять свій внесок у таку підтримку постраждалим унаслідок війни, а саме Швейцарській організації #helpUaCh, БОН Благодійний Фонд, Yevgeniy Bogdanov, компанії EverandEver.official бренд одягу в особі Мария Трахачева за надану допомогу та усім небайдужим малим і дорослим мешканцям громади, які поділилися своїми іграшками й книжками з дітками переселенцями.