Відбулася нарада з начальниками служб у справах дітей та сім'ї територіальних громад Бучанського району

Дата: 08.07.2022 10:57

07 липня в. о. голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Максим Глушак спільно із заступниками голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євгеном Рибалком та Мариною Загвоздкіною,  заступником начальника служби у справах дітей Бучанської районної державної (військової) адміністрації - начальником відділу з питань захисту прав дітей, сім'ї та профілактичної роботи Любов’ю Дубінчук провів нараду з начальниками служб у справах дітей та сім’ї територіальних громад району.

У ході наради були обговорені питання:

- організації виконання доручень служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації;

- складання адміністративних протоколів про відповідальність за невиконання рішень органів місцевого самоврядування у сфері захисту прав дітей;

- та ведення Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» ЄІАС «Діти».

Окремо обговорювалося питання оздоровлення дітей та організації проведення їхнього дозвілля у літній період, зважаючи на виклики сьогодення з дотриманням всіх безпекових норм воєнного стану.