З 16 липня українські онлайн-видання переходять на українську мову

Дата: 08.07.2022 11:57

З 16 липня українські онлайн-видання переходять на українську мову.

Шукаючи інформацію в інтернеті російською, російськомовні українці рідше бачать новини від українських ЗМІ, натомість частіше споживають російські фейки.

Щоб перемогти брехню російських ЗМІ, шукайте новини українською та перелаштуйте Google на Інструкція в картинках.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст «SAFARI Be6-orлRAa4, BcTaHoBлeHий Apple macOs, жopcTKo npиBR3aHий Ao naKeTy лoKaл3auий 3a 3amoB4yBaHHRm Bce? nporpamHoй o6oлoHKи, Tomy 3mHиTи ii moжлиBo TлbKи noBHoю 3mHoю moBи cиcTemи. ue ? cTocyeTbcR й mo6лbHиx Bepcй Safari AлR iPhone. Show Language Region Langua and the Select preferred anguage to add: French Preferred langu English English Primar and dialogs, Fran?ais Deutsch German ???? Chinese (Simplified) ???? Chinese (?adional) ??? Japanese Espa?ol Spanish Italiano Italian Nederlands Dutch ??? Korean Portugu?s (Brasil) Portuguese (Brazil) Portugu?s (Portugal) Portuguese (Portugal) Danck MEST 67.89 Cancel Add Advanced.. ?kin»На зображенні може бути: текст