БУЧАНСЬКИЙ РАЙОН ВІДВІДАВ ГОЛОВА СЕНАТУ ФРАНЦУЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ЖЕРАР ЛАРШЕ

Дата: 11.07.2022 10:18

На Київщину з робочим візитом прибув Голова Сенату Французької Республіки Жерар Ларше. Разом із Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком та заступником голови Київської обласної військової адміністрації Миколою Бойком він відвідав Бучу та Бородянку, що були під окупацією російських загарбників.

Побачені руйнування надзвичайно вразили французьку делегацію. Голова Сенату Французької Республіки Жерар Ларше розповів, що від самого початку російського вторгнення Франція активно допомагала Україні та готова надавати підтримку й надалі. Зокрема, місто Дюнкерк, що розташоване на півночі Франції, ініціювало встановлення прямих побратимських зв’язків з Бучею.

Також він додав, що надзвичайно важливо, аби російські окупанти понесли відповідальність за скоєні злочини.

Нагадуємо, що раніше Київська обласна військова адміністрація та Регіональна рада регіону Іль-де-Франс підписали Меморандум про співпрацю у відновленні Київщини.