Відбулося засідання засідання постійної комісії Бучанської районної державної (військової) адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 15.07.2022 14:48

15 липня в. о. голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Максим Глушак спільно із заступником голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євгеном Рибалком та завідувачем сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Бучанської районної державної (військової) адміністрації Валентином Шульгою провів позачергове засідання постійної комісії Бучанської районної державної (військової) адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У звязку з ситуацією, яка склалася після деокупації більшої частини району та загалом в умовах воєнного часу, на засіданні були розглянуті наступні питання:

• про утилізацію (захоронення) трупів загиблих тварин кінно-спортивного клубу (смт Гостомель);
  • про запобігання виникненню пожеж на торфовищах, у лісових масивах та природних екосистемах;
  • про стан протипожежного захисту об’єктів агропромислового комплексу під час збирання зернових культур та грубих кормів на території Бучанського району та ігнорування вимог сільськогосподарськими підприємствами протокольних рішень від 27.04.2022 (протокол №1) та 24.06.2022 (протокол № 2) позачергових засідань постійної комісії Бучанскьої районної державної (військової) адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:
  • про підвищення ефективності проведення спеціальних обєктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

Особлива увага була приділена питанню залучення до гасіння торф’яників наявний пожежний потенціал територіальних громад, де такі пожежі стаються, а також питанню негайного проведення заходів з обкошування, та оборювання територій посівних площ агропідприємств району з метою запобігання виникненню пожеж, надання оперативних звітів до районної державної (військової) адміністрації щодо стану готовності даних підприємств до збору врожаю та розмінування окремих агроугідь, де ще не проведені такі роботи, задля збору врожаю озимих культур.

Окремо було розглянуте питання щодо призупинення роботи підприємств, установ, організацій району у періоди оголошення «повітряних тривог» та проведення інспектування освітніх закладів району на наявність укриттів та сховищ, відповідно до розпорядження Київської обласної державної (військової) адміністрації від 01.07.2022 № 373 «Про окремі питання підготовки закладів освіти Київської області до 2022/2023 навчального року». Зокрема, Бучанською районною державною (військовою) адміністрацією вже утворено комісію з перевірки захисних споруд цивільного захисту закладів освіти Бучанського району Київської області щодо готовності використання за призначенням в 2022/2023 навчальному році, із залученням фахівців управління Державної служби якості освіти у Київській області, Бучанського управління поліції ГУ НП у Київській області, відділу організації заходів цивільного захисту Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області.

Також, на засіданні члени комісії обговорили питання необхідності інспектування і медичних закладів та закладів культури району на наявність місць для укриттів працівників, пацієнтів і відвідувачів цих закладів.