До уваги жителів та гостей Бучанського району, фермерів та керівників сільгосппідприємств!

Дата: 18.07.2022 09:28

Доводимо до відома, що на території Київської області встановлено заборону на використання повітряного простору цивільною авіацією (повітряними суднами, легкомоторними літальними апаратами, квадрокоптерами, дронами, іншим безпілотними літальними апаратами, повітряним безмотороним засобам пересування, планерам, дельтапланам, аеростатам, дирижаблям тощо).

Зйомки з використанням дронів: нові обмеження з 1 червня | Інститут масової  інформації

- Зазначена заборона стосується й БПЛА - так званих агродронів, що використовуються у сільському господарстві.

- Обмеження використання повітряного простору цивільною авіацією встановлені Державною авіаційною службою України за поданням Генерального штабу Збройних сил України.

- Порушників вимог може бути притягнуто до кримінальної відповідальності.

- Заборона дійсна на весь час дії воєнного стану.