Бучанський район готується до нового навчального року

Дата: 19.07.2022 16:17
Кількість переглядів: 211

Цього тижня  заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко за участю начальника відділу освіти Бучанської районної державної (військової) адміністрації провів зустріч з представниками громад району щодо питань підготовки закладів освіти Київської області до 2022/2023 навчального року під час військового стану та напрацювання подальшого алгоритму дій.

Фото без опису

Одна з найболючих та нагальних потреб району, яку об’єктивно важко задовольнити, вчасно підготувати освітні простори до старту офлайн навчання 1 вересня 2022 року. Це питання є особливо актуальним для міст, селищ і сіл, які особливо постраждали від російської агресії. З дванадцяти громад Бучанського району вісім зазнали значних руйнувань. Бучанський район найбільш постраждалий у Київський області.  

На основі спілкування з представниками громад району Бучанська районна державна (військова) адміністраця готує методологічні роз’яснення та напрацювання, залучає закордонні фонди та усіляко сприяє укладанню прямих договорів та укладання - меморандумів на відновлення.   

Навіть у воєнний час далеко не всі турботи громад безпосередньо пов’язані з війною та за умов дефіциту коштів їх потрібно витрачати максимально ефективно.

Наразі ціни можуть змінюватися щодня за умов коливання курсу, і важливо знайти постачальників, в яких є товар і які зможуть його доставити в умовах, коли зруйнувалися ланцюжки постачання. Наразі держава намагається стабілізувати ситуацію, щоб уникнути безконтрольність закупівель, яка може призвести до необґрунтованих витрат, щоб допомагати громадам заощаджувати кошти платників податків і дозволити підприємцям активніше відновлювати роботу, цим самим підтримати економіку України. Відновлення України, загалом і Бучанського району, зокрема, вже почалося і там, де це дозволяють обставини, ми маємо бути максимально ефективними, а держава — підзвітною суспільству.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень