Максим Глушак провів робочу зустріч щодо питань забезпечення медичних закладів Бучанського району засобами медичного призначення.

Дата: 19.07.2022 16:28

Минулого тижня в.о. голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Максим Глушак та заступник голови Бучанської Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко спільно з представником МОЗ, виробниками медичного устаткування/виробів та представниками об'єднаних територіальних громад, провели робочу зустріч щодо питань забезпечення медичних закладів Бучанського району засобами медичного призначення.

Нарада у центрі зайнятості | Дрогобицька Міська Рада

Присутні представники територіальних громад визначили медичні потреби своїх громад, виробники висловили свої пропозиції, керівництво Бучанської райдержадміністрації виступило модератором перемовин. Під час зустрічі, відбувся обмін думками та обговорення актуальних для присутніх питань.

Внаслідок зустрічі досягнуто домовленості про створення робочих напрацювань, метою яких буде розроблення та надання практичних пропозицій для цивілізованої і прозорої, в межах законодавства, комплектації необхідним закладів медичної сфери Бучанського району, аби при цьому були захищені як інтереси громад, так і державні.

Така практика дозволить суттєво прискорити вирішення проблемних питань у діяльності медичного сектору району, пов’язаних з подоланням наслідків російської агресії.

Щиро дякуємо усім учасникам зустрічі, яка відбулася в приміщені Бучанської райдержадміністрації за цікаву дискусію! Працюємо задля Перемоги!