Буча- Кекава: літній табір для бучанців

Дата: 20.07.2022 13:06

Між латвійським містом Кекава та Бучею підписано довоговір про співпрацю у прийомі дітей з селища Ворзель у літній табір Кекавського району.

На зображенні може бути: 13 людей, екран, телевізор та у приміщенні

Це перший проєкт, що буде реалізований у рамках налагодження партнерських стосунків між містами.

Діти, сім’ї яких постраждали внаслідок окупації російськими військами, планується розмістити у навчальному закладі та спланувати для них екскурсії, спортивні та творчі заходи, походи цікавими місцями.

Сьогодні під час онлайн спілкування з керівниками латвійського міста Бучанський міський голова Анатолій Федорук обговорив деталі перебування дітей на відпочинку під час канікул.

Наразі у Кекаві проживає 530 українців, 510 із яких- у родинах. Облаштовано соціальний центр для переміщених осіб з України, трудова біржа сприяє працевлаштуванню бажаючих.

Анатолій Федорук подякував за підтримку і повідомив, що у Бучі вже проживає 300 внутрішньо переміщених осіб з різних областей, при цьому у місто повернулося до 70 відсотків жителів.