Робочий візит до Мінськ-Мазовецького представників Бородянської селищної ради

Дата: 20.07.2022 13:09

Представники Бородянської селищної ради з робочим візитом відвідали польське місто-побратим Мінськ-Мазавецький. Дмитро Науменко та Максим Камінський зустрілися з мером міста Марціном Якубовським. Під час зустрічі обговорено питання щодо можливостей надання фінансової підтримки Бородянській ТГ, гуманітарної допомоги, а також – допомоги в організації логістичного складу.

Робочий візит до Мінськ-Мазовецького

В свою чергу, Дмитро Науменко подякував громаді та владі Мінськ-Мазовецького за постійну і систематичну підтримку Бородянщини.  З перших днів війни  місто-побратим  доправляє до Бородянки гуманітарні вантажі, опікується евакуйованими дітьми і дорослими, тим самим, підтримуючи прагнення українського народу до Перемоги і Миру.