Дата: 22.07.2022 09:06

У колі своїх колег, працівників Бучанської районної державної (військової) адміністрації, бувший голова (начальник) Бучанської районної державної (військової) адміністрації, нині - начальник управління з питань власності Київської обласної державної (військової) адміністрації Микола Ляшенко отримав державну нагороду від Міністерства оборони України - медаль "За сприяння Збройним Силам України".

"Я маю нагоду отримати нагороду разом з вами, адже це і ваша заслуга, бо саме разом у складний час окупації нашого району, кожен на своєму місці працював на функціонування району, не зважаючи на обставини військового стану та бойових дій", - зазначив микола Ляшенко, дякуючи бувшому колективу.

Життя не стоїть на місці - воно плинне, події мають черговість і свій коловорот.

Дякуємо Миколі Миколайовичу за проміжок спільної праці, довіру, підтримку і допомогу.

Бажаємо наснаги та нових ідей і їх втілень на благо нашого району та Київщини!

Все буде УКРАЇНА!