Правоохоронці Київщини провели посилені відпрацювання в Ірпінській громаді

Дата: 26.07.2022 11:55

Минулого тижня поліцейські Бучанського районного управління поліції спільно з ДФТГ, військовою комендатурою та органами місцевого самоврядування здійснили заходи з забезпечення безпеки та правопорядку.

На зображенні може бути: 4 людини, собака та на відкритому повітрі

Під час відпрацювання задіяли понад 100 працівників поліції, які патрулювали на автодорогах та блок-постах, виявляли порушників правил дорожнього руху, перевіряли автомобілі на предмет перевезення заборонених речовин.

Також залучались піші наряди в місцях масового відпочинку людей, кримінальний блок, вибухотехніки, превенція та кінологи.

Поліцейські перевірили понад 450 осіб, а також понад 320 транспортних засобів.

«Загалом, за вечір задокументували 30 правопорушень, серед яких факти незаконного зберігання наркотиків, керування напідпитку, перевищення швидкості, розпиття алкоголю в громадських місцях», - повідомив перший заступник начальника поліції Бучанщини Олександр Бондар.

Поліція й надалі стоятиме на варті закону заради безпеки громадян!